Lorem ipsum dolor sit amet.
tel. 000 000 000

Transport

Transport

Czy szukasz (warunkowego) (drobnicowego) transportu do Polski? Więc trafiłeś we właściwe miejsce. Zajmujemy się zarówno transportem warunkowym, jak i drobnicowym, w szczególności roślin, produktów szkółkarskich, cebul i materiałów wyjściowych dla rolnictwa i ogrodnictwa. Jedziemy bardzo regularnie, z ładunkami nie tylko z Holandii, ale także z ładunkami częściowymi z Belgii, i ogólnie w ustalone dni wyjazdu do Polski, w pobliżu: Poznania, Bydgoszczy, Lublina, Kalisza, Częstochowy, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Lublina. Przy wystarczającej podaży możliwe są oczywiście również miejsca inne niż wymienione powyżej. Możliwy jest również rozładunek na trasie.

Wszystkie nasze ciężarówki jeżdżą z elektronicznym pomiarem temperatury podczas transportu. Wszystkie te dane są ostatecznie odczytywane i przechowywane razem z nami i w razie potrzeby można je zawsze przywołać.

W Polsce mamy własny punkt / magazyn dyskontowy w Polsce, a mianowicie:
Plantimex
Sekocin Nowy
al. Krakowska 30
05-090


Wreszcie

Używamy głównie nowych lub bardzo młodych ciągników i przyczep chłodniczych. Przy większych odległościach na ciężarówkach zwykle obecna jest podwójnie doświadczona załoga, dzięki czemu towary mogą dotrzeć bardzo szybko pod adres rozładunku.
Rozładunek towarów na trasie może nastąpić tylko wtedy, gdy pozwalają na to temperatury zewnętrzne i jeżeli można rozładować w schronie dokowym lub w ogrzewanym lub chłodzonym pomieszczeniu.
Pytania i / lub zainteresowania? Zawsze możesz skontaktować się z nami bez zobowiązań za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego .

Skontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności